24 Kasım 2010 Çarşamba

EV HEDİYESİ... DEKORATİF AYNALAR

Cumartesi günü arkadaşımız Zeynep in evine davetliyiz. Yeni evlendi, yeni dediğim 6-7 ay olmuştur, şimdi kısmet oldu gitmek daha. Ev hediyesi olarak ne alalım diye düşünürken neti kolaçan edeyim dedim.

Kişiye özel kristal resim baskılı bir saat gördüm hediyedenizi nde, kızlarda çok beğendi.. Fiyatı 75,90 TL..Sizlere fikir olur diye resmini ekledim ama biz vazgeçtik ondan çünkü son zamanlarda moda olan duvar stickerları ve dekoratif aynalar geldi aklıma kiiii, ben çok beğeniyorum bunları, özelliklede aynaları.. Araştırırken bu sitede birkaç ürün hoşuma gitti.. Zeynep biraz çocuksu, uçuk kaçık olunca kelebekli olan tam ona göre dedik. Fiyatlarıda piyasaya göre çok uygun geldi.. Kısa sürede elimizde olması gerektiğinden aradım ellerinde varmı diye, Allah tan varmış, cuma günü elinizde olur dediler.. Fiyatı 44,90 tl.. 50 TL nin altında olunca 5,90 TL kargo ücretiyle 50,80 TL ye aldım akşam.. Umarım zamanında elimizde olur, kırılmadan:))

Diğer beğendiğim modellerde bunlar...4 yorum:

zeynep dedi ki...

kelebekli olanlar çok güzelmiş ama ben öyle korkuyorum ki yapıştırılacak bişiyler almaya sonra sıkılıp çıkartırsam duvarın hüsrana uğramasından korkuyorum:)

hersei'm dedi ki...

doğru o da bi bakış açısı:)) ama çok güzeller yinede

yasmin dedi ki...

evet kelebekler çok güzelmiş.:)

hersei'm dedi ki...

biz duvara diye aldık ama çılgın arkadaşım onları mutfak girişine yere yapıştırmış. çok güzel olduğunu söyledi